اهمیت طراحی دکوراسیون محل کار

اهمیت طراحی دکوراسیون محل کار

چه مشغول کار از خانه باشید و چه بصورت تمام وقت در جایی شاغل باشید، طراحی دکوراسیون محل کار بسیار مهم است.

اگر بطور تمام وقت شاغل هستید، بسیار مهم است تا محیطی که حداقل یک سوم هفته را در آنجا می گذرانید برایتان دلچسب باشد. اگر در محیط احساس راحتی نکنید عملکرد و روحیه شما بطور دلسرد کننده ای تحت تاثیر قرار می گیرد.

دفتر کار یا مغازه شما در واقع خانه دوم شماست زیرا بخش زیادی از روز را آنجا می گذرانید. در ادامه چند روش برای ایجاد فضایی آرامش بخش و الهام بخش در محیط کار را بررسی خواهی کرد.

طراحی دکوراسیون محل کار

ایده هایی برای طراحی دکوراسیون محل کار

۱- از گل ها و گیاهان استفاده نمایید. یکی از محبوب ترین راه ها برای افزایش زیبایی و نشاط چه در منزل و چه در محل کار پیوند دائمی با سرسبزی و طراوت طبیعت است.

اینکه گل باشد یا یک ساقه یا حتی گل مصنوعی، تفاوت چندانی ندارد. همه اینها می توانند از میان اشیا بی روح محل کار به شما گرما و زندگی ببخشند.

در هنگام خرید گل ها حتما نورگیر بودن دفترتان را در نظر بگیرید. اگر از نور آفتاب بدورید، گیاهانی که به نور نیاز ندارند تهیه نمایید.

خواندن این مقاله
چگونه طراح چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل خودمان باشیم؟(بخش دوم)

۲- از تابلو ها کمک بگیرید. استفاده از تصاویر و تابلو ها بسیار مهم هستند. اینکه در هنگام کار چشم شما به تصویر عزیزانتان بخورد، بخه شما زندگی خارج از محل کارتان را یادآور می شود. تصاویری از بهترین خاطراتی که با نزدیکانتان دارید برگزینید.

در کنار عکس های شخصی، جملات انگیزشی و مذهبی نیز در هنگام کار بسیار به شما کمک خواهند نمود. آنها در سختی ها و تصمیمات دشوار راه هایی را برای ذهن شما می گشایند. همچنین تصویر انسان های معروفی که الگو و قهرمان شما هستند یا از برخی نظرات شما از آنها پیروی می کنید بسیار برای محیط کار مفید هستند.

منبع : blueroomco.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − پنج =