امروزه بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی منازل، دفاتر اداری و یا تجاری در دنیا به طور بسیار چشم گیری جای ساخت و ساز جدید را گرفته است که به برخی از دلایل عمده آن اشاره مختصری می شود:

1- جلوگیری از هدر رفتن منابع طبیعی (فولاد، سیمان و دیگر مصالح استراتژیک)

2- ایجاد ارزش افزوده با انجام بازسازی منزل، دفتر کار و مراکز تجاری

3- بوجود آوردن نشاط و طراوت به محیط از طریق بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی

نحوه فعالیت شرکت مهندسی سه کنج در بازسازی منزل، بازسازی دفاتر کار، بازسازی مراکز تجاری و یا انجام دکوراسیون داخلی به شرح زیر می باشد:

در بسیاری از موارد، شرکت ها برای بازسازی منزل بدون مشاهده محل و تنها باتوجه به متراژ محل مورد نظر برای بازسازی، هزینه انجام بازسازی را به صورت متری (300، 500، 700 هزار تومان) اعلام میکنند. به این صورت که برای مثال برای بازسازی منزل 100 متر مربعی، ارقام 30، 50 و 70 میلیون را در نظر می گیرند. که این نحوه کار باتوجه به عدم درج جزییات موارد بازسازی، مشکلاتی را برای مشتریان ایجاد می نماید. و نهایتا هزینه عملیات بیش از مبالغ اولیه می گردد.

شرکت مهندسی سه کنج به منظور رعایت حقوق مشتریان، در ابتدا کارشناسان خود را برای بازدید، به محل اعزام نموده تا در جریان موارد درخواستی مشتری برای بازسازی منزل باشند. همچنین کارشناسان شرکت مهندسی سه کنج نظرات فنی خو را نیز در خصوص برخی موارد بازسازی که از دید مشتریان پنهان مانده است به اطلاع مشتریان محترم میرسانند، تا در صورت تمایل به موارد بازسازی منزل اضافه گردد.

نهایتا، کارشناسان پس از بررسی تمامی موارد، لیستی از تمامی موارد بازسازی منزل (دفتر کار، مرکز تجاری) مورد نظر (تاکید می کنم تمامی موارد حتی جزیی ترین ها) را با قیمت نهایی در اختیار  مشتریان عزیز قرار میدهد، تا کاملا از جزیی ترین موارد قرارداد بازسازی اطلاع داشته باشند تا در روند کار مشکلاتی پیش نیاید و مشتریان متضرر نشوند.

از دیگر مزایایی که توسط شرکت مهندسی سه کنج برای عملیات بازسازی منزل (دفتر کار، مرکز تحارب) در اختیار مشتریان گرامی قرار داده می شود و بسیار حایز اهمیت می باشد، ارایه طرح 3D (طرح سه بعدی) می باشد که باعث می شود، مشتریان دید بهتری از بازسازی منزل (دفتر کار، مرکز تجاری) خود پس از اتمام کار داشته باشند.

در این قسمت شما میتوانید برخی نمونه کارهای بازسازی شرکت فنی مهندسی سه کنج را ملاحظه فرمایید