طراحی دکوراسیون داخلی اتاق بازی

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق بازی

داشتن یک اتاق بازی یک رویای مشترک برای بسیاری از افراد است. بسیاری از ما تصور می کنیم بدون داشتن یک خانه بزرگ اختصاص یک اتاق به این منظور غیر ممکن خواهد بود. با اینحال حتما نیازی به وجود اتاقی بزرگ برای قرار دادن میز بیلیار نیست زیرا می توان با کمی سلیقه و ابتکار در طراحی دکوراسیون داخلی یک اتاق بازی مناسب تفریح را خلق نمود.

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق بازی

بزرگترین مزیت اتاق بازی اینست که می تواند هر جایی قرار گیرد. یک اتاق بلا استفاده یا گوشه ای از پارکینگ برایش تفاوتی ایجاد نمی کند. حتی در طراحی نقشه و پلان ساختمان نیز این مکان به سادگی مشخص شده و ایجاد می شود. پس در ادامه ما به شما کمک خواهیم کرد تا مانند یک طراح دکوراسیون داخلی در تهران به طراحی دکوراسیون داخلی اتاق بازی نگاه کنید.

در قدم اول همانطور که مشخص است باید بازی های مورد نظرتان را مشخص نمایید. تصویر زیر به شما نشان می دهد که چگونه می شود میز بیلیارد و تنیس را در کنار هم قرار داد با اینحال هدف ما طراحی یک اتاق مقرون بصرفه تر می باشد. فوتبال دستی و یک میز برای انجام بازی های فکری نیز بسیار مناسب هستند.

خواندن این مقاله
پیشنهادات معمار داخلی برای افزایش نور راهرو

بیشتر بخوانید: طراح دکوراسیون و معمار دکوراسیون داخلی خوب را چگونه بشناسیم؟

کدام طراح دکوراسیون داخلی در تهران مناسب ماست؟

همچنین بازی هایی مانند دارت می توانند همه جا پیاده شوند فقط باید با کمی حوصله صفحه ای زیر آن قرار دهید تا دیوار زیاد آسیب نبیند.

قدم دوم ترکیب اتاق بازی با دیگر فضا ها و اتاق هاست مثلا می توانید آنرا با اتاق پذیرایی از مهمان ترکیب نمایید. یا حتی می شود در اتاق خواب یک فوتبالدستی یا بازی یویدئویی تدارک دید.

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق بازی

در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق بازی یک نکته مهم را بیاد داشته باشید و آن اینست که حتما باید همه چیز را با توجه به بزرگترین قطعه بچینید و فضا مورد نیاز برای هر بازی را در نظر بگیرید بعنوان مثال میز بیلیار باید فاصله مناسب از دیوار یا ستون را داشته باشد که مانع حرکت بازیکن نشود.

پیشنهاد می کنیم برای طراحی و اجرای یک گیم سنتر مجهز و حرفه ای با معمار داخلی در تهران و یا طراح دکوراسیون داخلی در تهران مشورت نمایید.

منبع : blueroomco.com
خواندن این مقاله
انواع مدل‌ های کابینت مدرن
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =